PROJEKT MENEDZSER pozícióba keresünk munkatársat pécsett

A pécsi Gasztroker Kft. Baranya megyei lakost keres, akitől nem idegen a műszaki világ, gépészet, ügyvitel.

A cégről

Több, mint 30 éves múlttal rendelkező Pécsi Gasztroker Kft. az ipari konyhatechnika területén tevékenykedik. Az immár második generációs magyar tulajdonú családi vállalkozás a legnagyobb európai és magyar gyártókkal, a teljes konyhatechnológiai, éttermi, cukrászati, hűtéstechnológiai termékskálát lefedő kínálattal bír. Minőségi termékei és szolgáltatásai országos és nemzetközi szinten is abszolút megállják a helyüket.

A cég stabil anyagi háttérrel és több száz hazai illetve nemzetközi referenciával rendelkezik. A további növekedés elérése érdekében keresünk tapasztalt projektmenedzser munkatársat.

Projektmenedzser pozíció

A pécsi Gasztroker Kft. projektmenedzser kollégával bővítené csapatát.

Feladatok:

  • meglévő és új ügyfélkörrel való kapcsolattartás, kiszolgálás egyedi megrendelések alapján
  • részletes árajánlatok készítése, nyomon követése
  • felhívások, projektek figyelése
  • megrendelések kezelése, feldolgozása, áruk rendelése, szállítások szervezése és átvétele
  • megrendelések, szállítások, számlák ügyviteli rendszerben történő rögzítése és kezelése
  • időnként helyszíni felmérések, elhelyezés, átadás (csapatban történő megvalósítás)

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő, hétköznapi munkarend
  • határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
  • precíz munka – korrekt fizetés, béren kívüli juttatások, költségtérítés
  • folyamatos szakmai és anyagi fejlődési lehetőség
  • színvonalas, támogató és barátságos munkakörnyezet Pécs belvárosában
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség, konyha, terasz használat
  • kiegyensúlyozott, nyugodt, de változatos, szerethető munkakör

A számunkra ideális jelölt rendelkezik ezekkel:

  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelemben vagy ügyvitelben szerzett, legalább 2 éves, gyakorlati tapasztalat
  • alapos táblázatkezelési ismeretek
  • jó műszaki érzék
  • kapcsolatteremtési, szervezési készség
  • önállóság, precizitás, felelősségtudat
  • jogosítvány
  • hosszútávú beállítottság

Előny, ha van tapasztalat benne:

  • nagykereskedelmi ismeretek
  • gépészeti ismeretek
  • nagykonyhai folyamatok ismerete
  • projektmenedzsment
  • idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a project@gasztroker.hu címen vagy töltsd ki az alábbi online jelentkezési lapot és kollégánk visszahív telefonon!

Mi történik a jelentkezést követően?

  1. A jelentkezést követően munkatársuk telefonon felveszi veled a kapcsolatot.
  2. A telefonos beszélgetés során kerül egyeztetésre az állásinterjú időpontja.
  3. A sikeres interjút követően a jelentkező a megbeszélt időpontban munkába is állhat.