Raktáros, műhelysegéd pozícióba keresünk munkatársat pécsett

A pécsi Gasztroker Kft. Baranya megyei lakost keres,  könnyű fizikai munkára,  raktáros, műhelysegéd pozícióra.

A cégről

Több, mint 30 éves múlttal rendelkező Pécsi Gasztroker Kft. az ipari konyhatechnika területén tevékenykedik. Az immár második generációs magyar tulajdonú családi vállalkozás a legnagyobb európai és magyar gyártókkal, a teljes konyhatechnológiai, éttermi, cukrászati, hűtéstechnológiai termékskálát lefedő kínálattal bír. Minőségi termékei és szolgáltatásai országos és nemzetközi szinten is abszolút megállják a helyüket.

A cég stabil anyagi háttérrel és több száz hazai illetve nemzetközi referenciával rendelkezik. A további növekedés elérése érdekében keresünk tapasztalt projektmenedzser munkatársat.

Raktáros, műhelysegéd

A pécsi Gasztroker Kft. raktáros, műhelysegéd kollégával bővítené csapatát.

Feladatok:

  • pakolás, árucsomagolás
  • zártszelvény darabolás
  • előcsiszolás
  • kiszállítás

A fenti feladatokhoz profi eszközöket és betanítást nyújtunk!

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra), hétköznapi munkarend (7:30-16:00, 30 perc ebédidővel)
  • határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
  • precíz munka – korrekt fizetés, béren kívüli juttatások, költségtérítés
  • színvonalas, támogató és barátságos munkakörnyezet Pécs belvárosában
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség, konyha, terasz használat
  • kiegyensúlyozott, nyugodt, de változatos, szerethető munkakör

A pozícióhoz kapcsolódó további információ:

  • Céges gépjárműhasználat
  • Szükséges iskolai végzettség: befejezett középiskola
  • Egyéb szükséges képesítés: B kategóriás jogosítvány
  • Munkába lépés időpontja: mielőbb
  • Előnyt jelent: szerelésmechanikai, hegesztési tapasztalat, önállóság, precizitás, felelősségtudat, hosszútávú beállítottság

    Munkavégzés helye: Pécsett, az Árkádhoz, Buszpályaudvarhoz közeli telephely.

    Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a project@gasztroker.hu címen vagy töltsd ki az alábbi online jelentkezési lapot és kollégánk visszahív telefonon!

    Mi történik a jelentkezést követően?

    1. A jelentkezést követően munkatársuk telefonon felveszi veled a kapcsolatot.
    2. A telefonos beszélgetés során kerül egyeztetésre az állásinterjú időpontja.
    3. A sikeres interjút követően a jelentkező a megbeszélt időpontban munkába is állhat.