A Sa-Kraft Kft. pécsi könyvelőiroda

Könyvelő munkatársat

keres.

Digitális átalakulás alatt álló, a legújabb technológiák biztosította lehetőségeket is kihasználó, magasszintű ügyfélkiszolgálást megcélzó könyvelőiroda keres csapatába komoly szakmai tapasztalattal rendelkező

KÖNYVELŐ MUNKATÁRSAT!

pécsi munkavégzéssel.

Az ideális jelölt:

N

örömmel veszi a rögzítési és egyéb adminisztratív feladatainak érdemi csökkenését,

N

otthonosan mozog az ügyfélkommunikációban és a tanácsadói szerepkörben,

N

nyitott, és lehetőségként tekint az új technológiák, rendszerek megismerésére, és az ezek alkalmazásához szükséges tudás elsajátítására.

N

képes önálló munkavégzésre.

N

3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,

N

részese szeretne lenni a könyvelési szolgáltatás mind technológiai, mind pedig tartalmi átalakulásának.

  • örömmel veszi a rögzítési és egyéb adminisztratív feladatainak érdemi csökkenését,
  • otthonosan mozog az ügyfélkommunikációban és a tanácsadói szerepkörben,
  • nyitott, és lehetőségként tekint az új technológiák, rendszerek megismerésére, és az ezek alkalmazásához szükséges tudás elsajátítására,
  • képes önálló munkavégzésre,
  • 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik,
  • részese szeretne lenni a könyvelési szolgáltatás mind technológiai, mind pedig tartalmi átalakulásának.

Miért dolgozz velünk?

Amit kínálunk:

N

minden újdonság, ötlet, javaslat iránt nyitott vezetés és tulajdonosi kör

N

motiváló munkahelyi légkör

N

modern munkakörülmények

N

felhő alapú működés eredményeképpen szükség esetén távoli munkavégzés

N

versenyképes javadalmazás

N

szakmai fejlődés, és előmenetel lehetősége biztosított

  • minden újdonság, ötlet, javaslat iránt nyitott vezetés és tulajdonosi kör,
  • motiváló munkahelyi légkör,
  • modern munkakörülmények Pécs belvárosában,
  • felhő alapú működés eredményeképpen szükség esetén távoli munkavégzés,
  • versenyképes javadalmazás,
  • szakmai fejlődés és előmenetel lehetősége biztosított.

A jelentkezéseket a digitalisugyvitel@gmail.com email címre vagy az alábbi űrlap kitöltésével várjuk.

[dvppl_cf7_styler use_form_header=”on” form_header_title=”Jelentkezz most!” form_header_text=”Az alábbi űrlap kitöltésével lehet jelentkezni. A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.” form_padding=”20px|0px|0px|0px|false|false” cf7=”265331″ form_background_color=”rgba(0,0,0,0)” module_id=”urlap” _builder_version=”4.4.8″ form_field_font_font=”Roboto||||||||” form_field_font_text_color=”#474747″ form_field_font_font_size=”17px” form_field_font_line_height=”1.1em” labels_font=”Roboto||||||||” labels_text_color=”#474747″ labels_font_size=”17px” labels_line_height=”1.1em” placeholder_font=”Roboto||||||||” placeholder_line_height=”1.2em” title_font=”Roboto||||||||” title_text_color=”#009ed6″ title_font_size=”40px” title_line_height=”1em” text_font=”Roboto||||||||” text_text_color=”#242424″ text_font_size=”17px” custom_submit_button=”on” submit_button_text_size=”22px” submit_button_bg_color=”#009ed6″ submit_button_border_color=”#009ed6″ submit_button_font=”Roboto||||||||” submit_button_custom_padding=”|30px||30px|false|false” z_index=”0″ custom_margin=”||||false|false” custom_padding=”|0px||0px|false|false” form_field_font_font_size_tablet=”” form_field_font_font_size_phone=”16px” form_field_font_font_size_last_edited=”on|phone” labels_font_size_tablet=”” labels_font_size_phone=”16px” labels_font_size_last_edited=”on|phone” placeholder_font_size_tablet=”” placeholder_font_size_phone=”1px” placeholder_font_size_last_edited=”on|phone” title_font_size_tablet=”” title_font_size_phone=”24px” title_font_size_last_edited=”on|phone” text_font_size_tablet=”” text_font_size_phone=”16px” text_font_size_last_edited=”on|phone” submit_button_text_size_tablet=”” submit_button_text_size_phone=”18px” submit_button_text_size_last_edited=”on|phone” custom_css_main_element=”padding-bottom: 10px !important;||” custom_css_cf7_fields=”margin-bottom: 20px !important;” border_radii_field=”on|5px|5px|5px|5px” box_shadow_style_submit_button=”preset3″][/dvppl_cf7_styler]